23 grudnia 2023

To dzięki Wam w naszych uszach rozbrzmiewają słowa zastępów anielskich

Drodzy Przyjaciele i Dobrodzieje naszej parafii w Fanipolu na Białorusi

Z miejsca, gdzie króluje Serce Jezusa i Jego Najświętszej Matki Maryi, a które miłościwie wylewają na nas promienie swojej miłości, w imieniu całej wspólnoty parafialnej z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2024 Roku, przyjmijcie wyrazy ogromnej i szczerej wdzięczności za przekazywane przez Was dary serca dla naszej wspólnoty parafialnej w Fanipolu w formie modlitwy, intencji Mszy Świętych, ofiarowanych cierpień i darów materialnych. Świadectwo waszej misyjnej pomocy i życzliwości nabiera szczególnego znaczenia, szczególnie teraz w niełatwym ogólnoświatowym czasie. Jako dzieci parafii trwamy i kontynuujemy prace budowlane kościoła przede wszystkim dzięki Waszej pomocy modlitewnej i życzliwości. To dzięki Wam, w każdy kolejny dzień, widząc jak wznosi się nasza świątynia, w naszych uszach rozbrzmiewają słowa zastępów niebieskich, które nad grotą betlejemską wielbiły Boga słowami: „Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania” (Łk 2, 14). Niech dobry Bóg hojnie wynagrodzi wszelkie wsparcie, jakiego doświadczamy od Was.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2024 Roku życzę Wam drodzy Przyjaciele, aby Bóg, który zamieszkał wśród ludzi i przychodzi do nas każdego dnia w Eucharystii, umacniał Was swoimi łaskami, obdarzał zdrowiem i pomyślnością. Niech przeżyta na nowo Tajemnica Wcielenia uczyni Was skutecznym znakiem nadziei dla wszystkich, którym służycie, a dla Was stanie się źródłem pokoju i radości.

P.S. Osiągnięcia w budowie naszego kościoła oraz plany na przyszły rok, można zobaczyć na naszej stronie kosciolbialorus.pl, a także można zapoznać się z życiem i funkcjonowaniem naszej rodziny parafialnej na stronie dvaserca.by oraz na instagramie dvaserca

 

Z wyrazami szacunku i modlitwą

ks. Proboszcz Denis oraz wdzięczni parafianie

 

Konto misyjne:

19 1020 4027 0000 1202 0424 2673

PKOBP Oddział 1 w Poznaniu

SWIFT: BPKOPLPW

 

 

 

www.misjemsf.pl
misjemsf@msf.opoka.org.pl

 

Prowincjalny Referat Misyjny MSF
ks. Wojciech Walczyna MSF

ul. Kołłątaja 80/82

05-402 Otwock-Świder

 

kom. +48 512 800 971