Zamów intencję

Jak pomagać misjom i misjonarzom:

- obejmując duchowy patronat nad misjonarzem

- podejmując się Grupowej Adopcji Dzieci z przedszkola, szkoły lub sierocińca

- wspierając materialnie nasze misyjne projekty

- ofiarowując swoje cierpienie - inicjatywa tzw. Misyjny Zegar skierowana do osób chorych

- zamawiając Msze Święte: jednorazową, nowennową, gregoriankę 

 

 

Jezu, Maryjo, Józefie – oświecajcie nas, dopomagajcie nam, ratujcie nas!

 

 

Zachęcamy do codziennej modlitwy

Ogromną pomocą dla misjonarzy jest codzienna modlitwa, praca i zmagania. Dlatego niech z naszych serc płynie to duchowe wsparcie.

Boże, Ty powołałeś misjonarzy i misjonarki, aby w szczerości serca głosili Ewangelię tym, którzy Cię jeszcze nie znają. Za ich przyczyną wielu ludzi poznało Ciebie jako Stwórcę i Odkupiciela. Prosimy Cię, posyłaj ciągle nowe sługi na Twoje misyjne pola. Naucz ich zachwytu Tobą, aby mogli jeszcze bardziej Ciebie kochać i przez to wypełniać Twoją zbawczą misję zbawienia świata. W Tobie Boże ich siła i moc. Amen

Drodzy Przyjaciele Misji
Misjonarzy Świętej Rodziny

Misjonarze Świętej Rodziny podejmują głoszenie Ewangelii przede wszystkim tam, gdzie Kościół jeszcze nie jest, albo już nie jest żywotny. Mamy swoje placówki na wszystkich szerokościach geograficznych, począwszy od Norwegii i Kanady, przez Polskę, Białoruś, Holandię, Niemcy, Francję, Hiszpanię, Szwajcarię, USA, Chile, Boliwię, Brazylię, Argentynę, Mozambik, Madagaskar, Filipiny, po Indonezję i Papuę Nową Gwineę. 

Jako Polska Prowincja MSF głosimy Dobrą Nowinę „ad gentes” w Papui Nowej Gwinei, na Madagaskarze i na Kubie, a duszpastersko w ramach „nowej ewangelizacji” pracujemy w Austrii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, na Białorusi i we Włoszech.

Modlitwa i ofiary materialne umożliwiają nam podejmowanie inicjatyw na rzecz pomocy miejscowej ludności i edukacji najbiedniejszych dzieci. W najuboższych krajach utrzymanie misjonarzy i stacji misyjnych wspierane jest z ofiar wiernych. Włączając się w jednorazową lub stałą pomoc misjom, dołączasz do grona Przyjaciół Misji MSF i w ten sposób realizujesz osobiste powołanie misyjne otrzymane na chrzcie świętym.

JAK MOŻESZ WSPOMÓC MISJE

Konto misyjne:

19 1020 4027 0000 1202 0424 2673

PKOBP Oddział 1 w Poznaniu

SWIFT: BPKOPLPW

www.misjemsf.pl
misjemsf@msf.opoka.org.pl

 

Prowincjalny Referat Misyjny MSF
ks. Wojciech Walczyna MSF

ul. Kołłątaja 80/82

05-402 Otwock-Świder

 

tel. +48 22 788 22 79
kom. +48 512 800 971