W Prowincjalnym Referacie Misyjnym MSF można zamówić Msze św. zwykłe lub okolicznościowe, Gregoriankę oraz Msze św. nowennowe. Ofiary przekazane w ramach zamówionych Mszy św. stanowią bezpośrednią pomoc finansową dla naszych misjonarzy. 
Informujemy, że za każdą ofiarę zamówionych intencji mszalnych złożoną na konto Prowincjalnego Referatu Misyjnego MSF, w ciągu trzech tygodni przesyłamy stosowne potwierdzenie pisemne. Jeżeli taka informacja do Państwa nie dotrze, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji pod nr tel. 22 788 22 79 lub 731 039 109 lub e-mail: misjemsf@msf.opoka.org.pl

Pola oznaczone znakiem * są wymagane

 

Zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018 roku Rozporządzeniem o Ochronie Danych osobowych (RODO) oraz szanując Państwa prywatność informujemy, że żadne dane wpisywane w poniższe pola nie są przechowywane w ramach strony internetowej, na której umieszczony jest formularz. Wszelkie dane przesyłane są bezpośrednio do biura Prowincjalnego Referatu Misyjnego MSF.

Wypełnienie i wysłanie powyższego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Prowincjalny Referat Misyjny MSF Państwa danych kontaktowych do przesyłki korespondencji i potwierdzenia informacji zawartych w formularzu.

Zamówienie Mszy św. zwykłej/okolicznościowej

Twój e-mail *
Imię i nazwisko osoby zamawiającej *
Ulica i numer domu/mieszkania *
Kod pocztowy i miejscowość *
Proszę o odprawienie Mszy św. w intencji *
Na ten cel przeznaczam ofiarę w kwocie *
Dodatkowe informacje
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Konto misyjne:

19 1020 4027 0000 1202 0424 2673

PKOBP Oddział 1 w Poznaniu

SWIFT: BPKOPLPW

www.misjemsf.pl
misjemsf@msf.opoka.org.pl

 

Prowincjalny Referat Misyjny MSF
ks. Wojciech Walczyna MSF

ul. Kołłątaja 80/82

05-402 Otwock-Świder

 

kom. +48 512 800 971