24 lutego 2023

Kuba - motocykl do pracy dla misjonarzy w Camajuani

Dzięki pomocy Miva Polska i naszego Prowincjalnego Referatu Misyjnego MSF ks. Marek Gubernat MSF kupił motocykl do pracy misyjnej w Camajuani (diecezja Santa Clara) na Kubie.

Jak pisze misjonarz: To dzięki Waszej ofiarności i szczodrości my-misjonarze mamy możliwość dotarcia do ludzi z Ewangelią. Transport na Kubie przeżywa wielki kryzys. Drogi są w fatalnym stanie, brakuje paliwa, nie ma możliwości kupna nowych samochodów. Dlatego też motocykl, który udało się kupić dzięki Waszej pomocy, jest dla nas wielką pomocą. Z serca dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w dzieło misyjne Kościoła na Kubie. Niech Św. Krzysztof oręduje za wszystkimi kierowcami i wyprasza potrzebne łaski, by każda podróż przebiegła szczęśliwie.

PS. Przy tej okazji dziękuję Przyjaciołom Misji MSF za wszelkie ofiary składane na kontro naszego Referatu. Bez Waszej modlitwy i składanych ofiar nie bylibyśmy w stanie czynić tak wielkiego dobra. Przez Was dar serca stajecie się misjonarzami. Bóg zapłać. I zachęcam do dalszego wspierania misji i misjonarzy, ks. Włodzimierz Burzawa MSF

 

Konto misyjne:

19 1020 4027 0000 1202 0424 2673

PKOBP Oddział 1 w Poznaniu

SWIFT: BPKOPLPW

 

 

 

www.misjemsf.pl
misjemsf@msf.opoka.org.pl

 

Prowincjalny Referat Misyjny MSF
ks. Wojciech Walczyna MSF

ul. Kołłątaja 80/82

05-402 Otwock-Świder

 

kom. +48 512 800 971