Konto misyjne:

19 1020 4027 0000 1202 0424 2673

PKOBP Oddział 1 w Poznaniu

SWIFT: BPKOPLPW

www.misjemsf.pl
misjemsf@msf.opoka.org.pl

 

Prowincjalny Referat Misyjny MSF
ks. Wojciech Walczyna MSF

ul. Kołłątaja 80/82

05-402 Otwock-Świder

 

kom. +48 512 800 971

Czuwanie Misyjne na Jasnej Górze
28 kwietnia 2022

Zapraszam do udziału w corocznym czuwaniu misyjnym na Jasnej Górze, które odbędzie się w dniach 16/17 lipca br. 

 

Z ogromną przyjemnością informuję, iż będą z nami m.in. misjonarze z Papui Nowej Gwinei: bp Dariusz Kałuża MSF, ks. Krzysztof Stachowiak MSF i ks. Dariusz Chabraszewski MSF. 

Spotkanie rozpoczniemy tradycyjnie rozważeniem Drogi Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich o godz. 17.00, a po Apelu Jasnogórskim będzie czuwanie prowadzone przez Misjonarzy Św. Rodziny. O północy bp Dariusz Kałuża MSF będzie przewodniczył mszy świętej, podczas której wszyscy kapłani będą modlić się w intencji misji i misjonarzy oraz w powierzonych nam intencjach. Załączam druk, na którym można wpisać swoje prośby i podziękowania. Intencje będzie można oddać mi w Częstochowie lub przesłać mailem na adres Referatu. 

Po mszy św. będzie chwila na rozmowy między sobą, a także z misjonarzami; będzie możliwość wypicia kawy/herbaty. Przy okazji zachęcam do przywiezienia ze sobą czegoś słodkiego na wspólny stół (np. ciasto, ciasteczka, owoce). Czuwanie zakończymy ok. godz. 3.30 (niedziela). 

 

Zgłoszenia proszę kierować do ks. Włodzimierza Burzawy MSF
pod numerem tel. 731 039 109
Koszt udziału w czuwaniu wynosi 15 zł

 

Proszę, aby większe grupy zgłosiły chęć wzięcia udziału w czuwaniu. Osoby chcące przenocować w Częstochowie, powinny nocleg załatwić we własnym zakresie. Polecam Dom Pielgrzyma, który jest blisko Jasnej Góry. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu całego Zgromadzenia Misjonarzy Św. Rodziny oraz swoim. Zachęcajcie proszę także inne osoby, które może jeszcze nie były na takim czuwaniu. Wspólna modlitwa i spotkanie z misjonarzami pracującymi na misjach przynosi każdemu z uczestników wiele dobra, a przebywanie przed obliczem Matki Bożej jest dla każdego umocnieniem duchowym.